Şarj Ağı Yönetim Platformu

Anasayfa Çözümler Şarj Ağı Yönetim Platformu

ÇÖZÜMLERİMİZ

Anlık takip ve raporlama ile kontrol iş ortaklarımızda

Beefull iş ortaklarına sunduğu “Şarj Ağı Yönetim Platformu” ile istasyon sayısı, tüketilen enerji, toplam kullanım sayısı, kullanım süreleri, gelir tabloları, destek talepleri, kampanya ve promosyonlar, kullanım verisi detayları gibi verileri anlık paylaşır ve dönemsel olarak raporlar.

Ticari amaçlı kullanım yapılan tüm alanlarda ise size özel açılacak platform sayesinde her sürecin takibini yapabilir, anlık raporlayabilirsiniz.

Şarj Ağı Yönetim Platformu Kullanım Avantajları

SSS

Sık Sorulan Sorular

Beefull şarj ağı yönetim platformu, ticari işletmelerin kullandığı elektrikli araç şarj istasyonları ile ilgili detaylı bilgiler bulabileceği kullanımı kolay ve rahat bir web panelidir. Platform içerisinde elektrikli araç istasyon sayısı, tüketilen enerji, toplam kullanım sayısı, kullanıcıların kullanım süreleri, gelir ve gider tablosu, kullanıcıların destek talepleri, kampanya ve promosyonlar, kullanım verisi detaylarını anlık veya dönemsel olarak raporlamasını bulabilirsiniz.
Beefull şarj ağı yönetim platformundan elde edilecek veriler sayesinde işletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru yönetebilmektedir. Bu da müşterilerin işletmeye olan güvenini artırıp, işletmenin kar marjını yükseltmesine yardımcı olur.