Bireysel Çözümler

Anasayfa Çözümler Bireysel Çözümler

ÇÖZÜMLERİMİZ

Size özel elektrikli araç şarj istasyonu

Ev ya da iş yerinizin alt yapısına uygun, sizin kullanımınıza özel kurulan Beefull elektrikli şarj istasyonları sayesinde elektrikli aracınızı dilediğiniz zaman şarj edebilir, kesintisiz enerji deneyimini yaşayabilirsiniz.

Herkesin enerjiye kolay ve hızlı ulaşmasını hedefleyen Beefull, enerji sektöründeki deneyimi ve yazılım geliştirme süreçlerindeki AR-GE tecrübesi ile uçtan uça çözümler sunarken kullanıcılarına en iyi hizmeti sunar.

7/24 aktif çağrı merkezi ile her an yanınızda olurken, satış sonrası hizmetlerde ihtiyacınıza uygun teknik destek sağlar.

Evler

Bireysel araç sahipleri, elektrikli araçlarını evlerindeki özel şarj istasyonlarına bağlayarak şarj edebilirler. Bu günlük kullanımları için ideal bir seçenektir.

Ofisler

Ofis sahipleri elektrikli araç kullanan çalışanları için şarj istasyonları kurabilirler. Bu çalışanların araçlarını ofislerine getirerek şarj etmelerine olanak tanır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Bireysel Kullanım Avantajları

SSS

Sık Sorulan Sorular

Beefull bireysel çözümlerinden faydalanarak kurulumunun gerçekleşeceği elektrikli araç şarj istasyonu ile ev, ofis ve konut gibi kişisel yaşam alanlarınızı enerji ile doldurabilirsiniz.

Beefull bireysel çözümler hizmeti kapsamında kurulumunu gerçekleştireceğiniz elektrikli araç şarj istasyonları ile daha kolay ve daha rahat şekilde aracınızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.