Filolar

Anasayfa Çözümler Filolar

ÇÖZÜMLERİMİZ

Sürdürülebilir bir dünya için filo çözümleri

Beefull elektrikli araç filolarına özel sunduğu ticari çözümü ile iş süreçlerinin aksamadan devam etmesine olanak sağlarken kesintisiz enerji sunar. Güvenilir şarj çözümleri ile kullanıcılarına kaliteli hizmet verir ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunur.

Kurumsal şirket filoları

Elektrikli araç filosuna sahip olan firmalar filolarına özel elektrikli araç şarj istasyonları ile kullanım kolaylığını sağlarken iş süreçlerini de hızlandırır.

Araç kiralama filoları

Araç kiralama filoları kendi alanları içerisinde gerçekleştirecekleri istasyon konumlandırması ile zamandan tasarruf eder ve operasyonel fayda sağlar.

Elektrikli Araç Filosu için Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kullanım Avantajları

SSS

Sık Sorulan Sorular

Beefull filo hizmeti ticari amaçlı faaliyet gösteren kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri tarafından kullanılabilir. Kiralanabilen ya da çalışanlar tarafından kullanılabilen elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerji ihtiyacı güvenli ve hızlı şekilde sağlanabilmektedir.
Kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri bünyesinde olan elektrikli araçların kullanımı sonrasında enerji ihtiyacı doğmaktadır. Bundan dolayı kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri yüksek maliyetler harcamadan elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayabilirler.