Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa Bilgi Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

SSS

Sık Sorulan Sorular

Ödeme yöntemleri sayfasından yeni kart ekle kısmından internet alışverişine açık olan kart bilgilerinizi(kartın üzerinde yazan isim ile profili oluşturduğunuz ismin aynı olması gerekmektedir) girebilirsiniz. Girmiş olduğunuz kartınızdan, kartınızın aktifliğini kontrol etmek amacıyla 1 TL çekilip anında iade edilir. İade süresi banka koşullarınıza göre değişiklik gösterebilir. Kartınızı aktif ettiğiniz halde mobil uygulamada sorununuz devam ederse 0850 811 00 18 numaralı destek merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Girmiş olduğunuz kart bilgileriniz uluslararası güvenlik protokollerine uygun olarak İyzico güvencesiyle korunur ve tüm ödeme işlemleri tam güvence ile yürütülür.
Araç şarj istasyonlarımız sadece elektrikli araçlar içindir. Tip2 ve CCS2 sokete sahip elektrikli araçlar ile uyumludur.
Hizmet verdiğimi AC ve DC tipi iki farklı şarj istasyonu bulunmaktadır. DC tipi şarj istasyonlarımızda kablo bulunmaktadır. Bununla birlikte aracınızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi AC tipi şarj istasyonlarımızda karşılamak için aracınıza uygun kablonuzun olması gerekmektedir.

Ücretlendirme hakkında bilgi için Elektrikli Araç Şarj Tarifeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.