Ticari Çözümler

Altyapı deneyimi ve inovatif teknoloji ile en doğru ticari çözüm


Kamu kurumları, sağlık kurumları, eğitim kurumları, site, iş merkezi, plaza, akaryakıt istasyonu, otopark, oto galeri, oto servis, alışveriş merkezi, dinlenme tesisi, otel, kafe, hastane ve havalimanı gibi insanların içerisinde uzun zaman geçirdiği yerlerde Beefull elektrikli araç şarj istasyonları ile şarj hizmeti sunabilmektedir.

Kullanıcı dostu uygulama ara yüzü ve kolay ulaşımı ile halka açık kullanım alanlarında en uygun çözümü sunarken bu sayede elektrikli araç kullanımına destek sağlar.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının Ticari Amaçlı Kullanımda Sağladığı Avantajları

  • Kolay Erişim: Kullanıcılarına kolay erişim sağlayan elektrikli araç şarj istasyonları ile en iyi hizmeti sağlar.

  • Pratik: Ticari amaçla hizmet veren istasyonunuz, kullanıcılarınızın günlük rutinlerinin bir parçası haline gelerek işinize de birçok fayda sağlayacaktır.

  • Profesyonel Hizmet: Beefull hizmet alanınızı ve süreçlerinizi özenle değerlendirir, müşterileriniz için en uygun çözümü sunar.

  • Güvenli: Beefull elektrikli araç şarj istasyonu ile hizmet sağladığınız müşterilerinizin araçlarını güvenli bir şekilde şarj etmesini sağlar.

Hemen Teklif Al
Beefull Paylaşımlı Enerji Ağı
SSS

Sık Sorulan Sorular

Elektrikli araç şarj istasyonları kurulumunun getirdiği avantaj ile markanızın rakiplerinden sıyrılıp, daha fazla tercih edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde elektrikli araç kullanıcılarının araçları için ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayarak, hem markanızın kar marjını artırabilirsiniz hem de marka değerinizi yükseltebilirsiniz. Çünkü müşterileriniz aldığı hizmet sonrasında sizi çevresine tavsiye edecektir.

Beefull ticari çözümleri özel, kamu kurum ve kuruluşları tarafından kullanılabilmektedir. Belediyeler, alışveriş merkezleri, oteller, eğitim kurumları, marketler gibi insanlara hizmet veren özel ve kamu kuruluşları yer almaktadır.