Filolar

Sürdürülebilir bir dünya için filo çözümleri


Beefull elektrikli araç filolarına özel sunduğu ticari çözümü ile iş süreçlerinin aksamadan devam etmesine olanak sağlarken kesintisiz enerji sunar. Elektrikli araç filonuz ve Beefull istasyonlarından aldığınız enerji sayesinde sürdürülebilir bir dünya için katkıda bulunabilirsiniz.

Kurumsal şirket filoları

Elektrikli araç filosuna sahip olan firmalar filolarına özel istasyonlar ile kullanım kolaylığını sağlarken iş süreçlerini hızlandırır. 

Araç kiralama filoları

Araç kiralama filoları kendi alanları içerisinde gerçekleştirecekleri istasyon konumlandırması ile zamandan tasarruf eder ve operasyonel fayda sağlar.

Elektrikli Araç Filosu için Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kullanım Avantajları

  • Kolay Erişim: Filonuza özel bir elektrikli araç şarj istasyonuna sahip olursanız, araçlarınızı şarj etmek için sürekli şarj istasyonu aramanıza gerek kalmaz. Bu sayede filonuzun verimliliği artarken araç bakım onarım maliyetleriniz azalır. 

  • Daha Ucuz: Filonuza özel elektrikli araç şarj istasyonuna sahip olmak, filo araçlarınızın şarj maliyetini düşürür. Toplu kullanıma açık elektrikli araç şarj istasyonlarında şarj etmek daha pahalı olabilirken, filonuza özel şarj istasyonunuzda şarj etmek, maliyetleri önemli ölçüde düşürür.

  • Pratik: Filonuza ait şarj istasyonu, günlük iş rutininizde birçok fayda sağlayacaktır. Operasyon süreçleriniz için zaman yaratırken, müşterilerinize daha pratik hizmet vermenizi sağlar. 

  • Çevre Dostu: Filonuza özel elektrikli araç şarj istasyonuna sahip olmak, çevre dostu bir şirket olduğunuzu gösterir. Elektrikli araçlar, fosil yakıtlı araçlardan daha çevre dostudur ve kendi şarj istasyonunuz, aracınızı daha sürdürülebilir bir şekilde kullanmanızı sağlar.

  • Güvenli: Filonuza ait kullanımda olan istasyonunuz, araçlarınızın güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlar. 

Hemen Teklif Al
SSS

Sık Sorulan Sorular

Beefull filo hizmeti ticari amaçlı faaliyet gösteren kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri tarafından kullanılabilir. Kiralanabilen ya da çalışanlar tarafından kullanılabilen elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerji ihtiyacı güvenli ve hızlı şekilde sağlanabilmektedir.

Kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri bünyesinde olan elektrikli araçların kullanımı sonrasında enerji ihtiyacı doğmaktadır. Bundan dolayı kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri yüksek maliyetler harcamadan elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayabilirler.