Filolar

Sürdürülebilir bir dünya için filo çözümleri


Beefull elektrikli araç filolarına özel sunduğu ticari çözümü ile iş süreçlerinin aksamadan devam etmesine olanak sağlarken kesintisiz enerji sunar. Güvenilir şarj çözümleri ile kullanıcılarına kaliteli hizmet verir ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunur.

Beefull Paylaşımlı Enerji Ağı
Kurumsal şirket filoları

Elektrikli araç filosuna sahip olan firmalar filolarına özel elektrikli araç şarj istasyonları ile kullanım kolaylığını sağlarken iş süreçlerini de hızlandırır.

Araç kiralama filoları

Araç kiralama filoları kendi alanları içerisinde gerçekleştirecekleri istasyon konumlandırması ile zamandan tasarruf eder ve operasyonel fayda sağlar.

Elektrikli Araç Filosu için Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kullanım Avantajları

  • Kolay Erişim: Filonuza özel bir elektrikli şarj istasyonuna sahip olmak, araçlarınızı şarj etmek için sürekli bir şarj istasyonu arama derdinden kurtulmanızı sağlar. Bu sayede filonuzun verimliliği artarken araç bakım onarım maliyetleriniz de azalır.

  • Daha Ucuz: Filonuza özel elektrik şarj istasyonuna sahip olmak, filo araçlarınızın şarj maliyetini düşürür. Toplu elektrikli araç şarj istasyonlarında araçlarınızı şarj etmek daha pahalı olabilirken, filonuza özel şarj istasyonunuzda şarj etmek, maliyetleri önemli ölçüde düşürür.

  • Pratik: Filonuza ait şarj istasyonu, günlük iş rutininizde birçok fayda sağlayacaktır. Operasyon süreçleriniz için zaman yaratırken, müşterilerinize daha pratik hizmet vermenizi sağlar.

  • Çevre Dostu: Filonuza özel elektrik araç şarj istasyonuna sahip olmak, çevre dostu bir şirket imajı yaratmanıza olanak sağlar. Elektrikli araçlar, fosil yakıtlı araçlara göre daha çevre dostudur. Kendi elektrikli araç şarj istasyonunuz ile bünyenizde bulunan araçlarınızı daha sürdürülebilir bir şekilde kullanmanızı sağlar.

  • Güvenli: Filonuza ait kullanımda olan elektrikli araç şarj istasyonunuz, araçlarınızın güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlar. Toplu şarj istasyonlarındaki kalabalık ortamlarda filonuzun güvenliği risk altında olabilirken, kendi elektrikli araç şarj istasyonunuzda filonuzda bulunan araçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Hemen Teklif Al
Beefull Paylaşımlı Enerji Ağı
SSS

Sık Sorulan Sorular

Beefull filo hizmeti ticari amaçlı faaliyet gösteren kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri tarafından kullanılabilir. Kiralanabilen ya da çalışanlar tarafından kullanılabilen elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerji ihtiyacı güvenli ve hızlı şekilde sağlanabilmektedir.

Kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri bünyesinde olan elektrikli araçların kullanımı sonrasında enerji ihtiyacı doğmaktadır. Bundan dolayı kurumsal şirketler ve araç kiralama şirketleri yüksek maliyetler harcamadan elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayabilirler.