Bireysel Çözümler

Size özel elektrikli araç şarj istasyonu


Ev ya da iş yerinizin alt yapısına uygun, sizin kullanımınıza özel kurulan Beefull elektrikli şarj istasyonları sayesinde elektrikli aracınızı dilediğiniz zaman şarj edebilir, kesintisiz enerji deneyimini yaşayabilirsiniz.

Herkesin enerjiye kolay ve hızlı ulaşmasını hedefleyen Beefull, enerji sektöründeki deneyimi ve yazılım geliştirme süreçlerindeki AR-GE tecrübesi ile uçtan uça çözümler sunarken kullanıcılarına en iyi hizmeti sunar.

7/24 aktif çağrı merkezi ile her an yanınızda olurken, satış sonrası hizmetlerde ihtiyacınıza uygun teknik destek sağlar.

Evler

Bireysel araç sahipleri, elektrikli araçlarını evlerindeki özel şarj istasyonlarına bağlayarak şarj edebilirler. Bu günlük kullanımları için ideal bir seçenektir.

Ofisler

Ofis sahipleri elektrikli araç kullanan çalışanları için şarj istasyonları kurabilirler. Bu çalışanların araçlarını ofislerine getirerek şarj etmelerine olanak tanır.

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Bireysel Kullanım Avantajları

  • Yenilikçi İmaj: İşletmenizin prestijine katkı sağlar ve müşterilerinize sürdürülebilir yeni dünyanın bir parçası olduğunuzu gösterir.

  • Kolay Erişim: Evde veya iş yerinde bir elektrikli şarj istasyonuna sahip olmak, aracınızı şarj etmek için sürekli bir şarj istasyonu arama derdinden kurtulmanızı sağlar. Bu sayede aracınızın şarj seviyesini kontrol etmek ve şarj etmek için evinizin veya iş yerinizin yakınlarına gitmeniz yeterli olacaktır.

  • Daha Ucuz: Kendi elektrik şarj istasyonuna sahip olmak, elektrikli aracınızın şarj etme maliyetini düşürür. Toplu şarj istasyonlarında şarj etmek daha pahalı olabilirken, kendi şarj istasyonunuzda şarj etmek, maliyetleri önemli ölçüde düşürebilir.

  • Pratik: Kendi şarj istasyonunuz, günlük rutininizde birçok fayda sağlayacaktır. Özellikle de evde şarj ediyorsanız, şarj istasyonunun konumu ve kullanımı, iş ve özel hayatınızda zaman tasarrufu sağlar.

  • Çevre Dostu: Kendi elektrik şarj istasyonuna sahip olmak, çevre dostu bir yaşam tarzı benimsemenizi sağlar. Elektrikli araçlar, fosil yakıtlı araçlardan daha çevre dostudur ve kendi şarj istasyonunuz, aracınızı daha sürdürülebilir bir şekilde kullanmanızı sağlar.

  • Güvenli: Kendi şarj istasyonunuz, aracınızı güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlar. 

Hemen Teklif Al
SSS

Sık Sorulan Sorular

Beefull bireysel çözümlerinden faydalanarak kurulumunun gerçekleşeceği elektrikli araç şarj istasyonu ile ev, ofis ve konut gibi kişisel yaşam alanlarınızı enerji ile doldurabilirsiniz.

Beefull bireysel çözümler hizmeti kapsamında kurulumunu gerçekleştireceğiniz elektrikli araç şarj istasyonları ile daha kolay ve daha rahat şekilde aracınızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.