İş Merkezi ve Plazalar

Anasayfa Kullanım Alanları İş Merkezi ve Plazalar

İhtiyacınız olan her anda Beefull yanınızda!

İş merkezleri ve plazalar İş merkezleri ve plazalar iş yaşamının en yoğun olduğu alanlardır. Elektrikli araç sahipleri iş yoğunluğu sırasında vaktini verimli kullanabilmek için bulunduğu alanda işini yaparken arabasını şarj edebilir.

Bu hizmeti sunan iş merkezleri ve plazalarsa bir adım önde. Kiracılarına prestijli bir iş yeri sağlarken çevre dostu bir ortam yaratmış olacaklardır. İş merkezi ve plazalarda elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Zaman Kaybına Son

İş yeri ve plaza çözümlerimizle yanınızdayız.

Yeni çağa uygun olarak iş merkezleri ve plazalar artık sadece otopark ihtiyaçlarına yanıt vermekle kalmıyor. Elektrikli araçlarla ilgili çevre dostu bir yaklaşım benimsenmesiyle, artık müşteriler ve çalışanlar için elektrikli araç şarj istasyonlarına da ihtiyaç duyuluyor.

Çevre Dostu

Elektrikli araçlar, benzinli veya dizel araçlara göre daha çevre dostudur. İş merkezi veya plaza otoparklarında elektrikli araçların şarj edilmesine olanak tanıyarak, çevre dostu bir yaklaşım benimsenmiş olur.

Rekabet Avantajı

İş merkezi veya plaza otoparklarında elektrikli araçlar için şarj istasyonu olması, rakipleriniz arasında sizi farklı kılacaktır. Elektrikli araç sahipleri, İş merkezlerinde ve plazalarda uzun vakitler harcamaktadır.

Yenilikçi İmaj

İş merkezi veya plaza otoparklarında elektrikli şarj istasyonlarının bulunması, yenilikçi bir imaj çizmenize yardımcı olur. Bu, müşterileriniz ve çalışanlarınız için işletmenizin modern ve ileri görüşlü olduğunu gösterir.

Müşteri Memnuniyeti

İş merkezi veya plaza otoparklarında elektrikli şarj istasyonlarının bulunması, yenilikçi bir imaj çizmenize yardımcı olur. Bu, müşterileriniz ve çalışanlarınız için işletmenizin modern ve ileri görüşlü olduğunu gösterir.

SSS

Sık Sorulan Sorular

İş merkezlerinin gelişen teknoloji ile farklı ihtiyaçları karşılaması işletmelerin yaşaması için önemlidir. Bu ihtiyaçlardan birisi de elektrikli araç sayısının artmasına bağlı olarak elektrikli araç şarj istasyonlarına duyulan ihtiyaçtır. İşletmeler Beefull elektrikli araç şarj istasyonları kurulumu ile müşteri ve çalışan memnuniyeti, sosyal sorumluluk, rekabet avantajı, yeni müşteriler kazanma ve gelir artışı konusunda avantajlar elde etmektedir.
İş merkezleri ve plazalarda kurulumu gerçekleştirilecek elektrikli araç şarj istasyonları çalışanlar açısından birçok avantaja sahiptir. Bunlar arasında kolay erişim, zamandan tasarruf, iş verimliliği, çevre dostu olma, maliyet avantajları yer almaktadır. Elektrikli araç kullanan çalışanlar gün içinde fazlaca zaman geçirdikleri iş yerlerinde araçlarını hızlı ve rahat şekilde şarj etme imkanı bulurlar.