Beefull Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Kampanyası

Elektrikli aracının şarjı Beefull’den! Beefull elektrikli araç şarj istasyonlarından 5 Kasım’a kadar yapacağınız 50 kWh’lık şarj dolumuna, 25 kWh’lık şarj dolumu hediye!

Kampanya Şartnamesi 

– Kampanya, 25 Ekim 2023, 10.00 ile 5 Kasım 2023, 23.59 tarihleri arasındaki dönemi kapsar.  
– Kampanya kapsamında, 25 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında 50 kWh şarj işlemi gerçekleştiren kullanıcılara, Kasım ayında kullanabilecekleri 25 kWh şarj hediye edilecektir.  
– Kupon tanımlaması, 7 Kasım 2023 tarihinde kullanıcılarımızın hesabına otomatik olarak yapılacaktır. Hediye şarjın kullanımı için son tarih, 30 Kasım 2023, saat 23.59’dur.    

Katılım Koşulları  

– Kampanya, sadece Beefull tarafından işletilen şarj istasyonlarında, Beefull mobil uygulaması üzerinden yapılacak işlemlerde geçerlidir.  
– Kampanyadan her kullanıcı sadece bir defa yararlanabilir. Hediye kullanımı başkasına devredilemez veya belirtilen tarih sonrasında kullanılamaz.  
– Kuponlar, sadece hediye şarj kullanımı için geçerlidir ve başka bir kullanım amacı taşımaz.
– Kampanya ile ilgili sorularınız veya sorunlarınız için lütfen Beefull müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.   

Kampanya süresince ilgili tarihler ve koşullara uyulması gerekmektedir. Beefull Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Kampanyası ile ilgili katılım koşullarını belirler ve bu koşulların ihlali durumunda Beefull’ün haklarını koruma hakkını saklı tutar.