Hakkımızda

Beefull Paylaşımlı Enerji Ağı Platformu

Beefull olarak sıfır karbon hedefine yönelik çalışmaları destekleyip, yenilikçi enerji sistemleri geliştirmek için çalışıyoruz.


ENERJİNİN YENİ YOLCULUĞU

Beefull, hayatın her anında yanınızda

Beefull, dünyada bir ilke imza atarak 2 hizmeti tek platformda buluşturup günlük yaşamın içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi her yerde karşılamak üzere ‘enerjinin yeni yolculuğunu’ sürdürüyor.

  • İnovatif ürünleri ile her ihtiyaca yönelik, teknolojik ve yenilikçi çözümler sunar.

  • 7/24 çağrı merkezi hizmeti ile ihtiyaca uygun teknik destek sağlar.

  • Elektrikli araç şarj ekosistemini geliştirerek sürdürülebilir bir gelecek için çalışır.

  • Enerji sektöründeki deneyimi ve yazılım geliştirme süreçlerindeki AR-GE tecrübesiyle uçtan uca çözümler sunar.

#

Hayatın her alanında Beefull!

Beefull; hayatımızın her anında yanımızda olan telefon, tablet, bilgisayar, kulaklık gibi akıllı cihazlara ve ayrıca elektrikli araçlara enerji sağlayan, sıfır karbon ayak izine sahip enerjinin yeni yolunu hedefleyen, Türkiye'nin ilk ve tek paylaşımlı enerji ağı platformudur.

AC ve DC elektrikli araç şarj istasyonları ve paylaşımlı powerbank hizmetini aynı mobil uygulamada bir araya getiren dünyadaki ilk ve tek markadır.

Herkesin enerjiye kolay ve hızlı ulaşımını hedeflediğimiz bu yolda; kamu kurumları, sağlık kurumları, eğitim kurumları, konut, site, iş merkezi ve plazalar, akaryakıt istasyonları, otoparklar, oto galeriler, oto servisleri, alışveriş merkezleri, dinlenme tesisleri, otel, kafe, hastane ve havalimanlarında elektrikli araç şarj İstasyonlarımızla yerimizi almaya devam ediyoruz.

Elektrik üretim ve dağıtım deneyimimizle yazılım gücümüzü bir araya getirerek, müşterilerimize elektrikli araç kullanımları için inovatif çözümlerle en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

SSS

Sık Sorulan Sorular

Beefull mobil uygulaması ve teknolojileri enerji ihtiyacınızı karşılayan geniş hizmet yelpazesi ile her yerde sizinle.

Öncelikle Beefull mobil uygulamasını Google Play Store ve IOS aracılığı ile indirilebilirsin. Uygulamaya giriş yapıp hesabınızı oluşturup kaydınızı tamamladıktan sonra ihtiyacınıza göre size en yakın paylaşımlı powerbank ya da elektrikli araç şarj istasyonu uygulama haritası üzerinden görebilir, QR kodu okutarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Paylaşımlı powerbankleri harita üzerinde istediğiniz başka bir istasyona da bırakabileceğinizi unutmayın.

Gelişen teknoloji ve mobil uygulamalar ile her gün daha sık duyduğumuz paylaşım ekonomisi, satın alacak kadar sık kullanmadığımız ancak gerektiğinde kiralayabildiğimiz bir sistemi ifade eder. Paylaşımlı enerji ağı ise enerjiye ihtiyaç duyduğumuz tüm cihaz ve araçlarımız için farklı modellerde bir enerji kiralama sistemidir. Beefull ile telefon, tablet, kulaklık gibi akıllı cihazlarının enerji ihtiyacını paylaşımlı powerbanklerle; elektrikli araçlarının enerji ihtiyacını elektrikli araç şarj istasyonlarıyla karşılayabilirsin.

Bültenimize Kayıt Olun

En yeni servislerimizden haberdar olmak için kayıt olun.